+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Irsko s výstupem na nejvyšší horu

0
Cena
Od29.900 Kč
Rezervace
Poptávka
Celé jméno*
Emailová adresa*
Telefonní číslo*
Vaše poptávka*
* Souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.
Prosím odsouhlaste všechny obchodní podmínky před pokračováním k dalšímu kroku.
15/06/2024
Dostupných: 0 míst
* Prosím vyberte všechny požadované pole abyste mohli pokračovat k dalšímu kroku.

Objednat

Uložit do Wish Listu

Adding item to wishlist requires an account

7270

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.

 • 8 dní
 • OBTÍŽNOST 3/5
 • SE SNÍDANÍ
 • PENZIONY, HOSTELY
 • 15.6.-22.6.2024TIE11

O ZÁJEZDU

Připravte se na zájezd, který rozproudí vaše smysly a zanechá ve vašem srdci nesmazatelnou stopu. Povstaňte z pohodlí svých domovů a vydejme se společně na cestu plnou objevů, turistiky, poznávání historie a nádherných přírodních scenérií.

Naše cesta začíná v pulzujícím srdci Irska, Dublinu. Toto město nabízí nejen bohatou historii, ale i živou atmosféru, která vás pohltí hned po příjezdu. Dublinské hospůdky nás okouzlí svou jedinečnou atmosférou a nabídkou tradičních irských nápojů. Prožijeme chvíle plné smíchu, hudby a tance, kdy se budeme cítit jako skuteční Irové.

Náš další zastávkou jsou největší vodopády Irska, ohromující a majestátní Powerscout. Zažijeme magii, když se síla přírody projeví v tomto úžasném divadle vody a skal. Pokračujeme do kouzelného údolí Glenndalogh, kde nás přivítají zelené louky, horské potoky a tajemně zářící jezera. 

Necháme se okouzlit mystickým Rock of Cashel, hradem na skalním vrcholu, který nás přenese do dob minulých. Odtud nás čeká další dobrodružství – Národní park Killarney. Procházky mezi vysokými stromy a průzračná jezera nás uchvátí svou nepopsatelnou krásou. Podnikneme tůry, které nás provedou tímto nádherným parkem a odhalí nám jeho skryté poklady.

Následuje nevšední výzva – vyšlápnout na nejvyšší horu Irska, Carrantoohill (1038m n. m.). Cestou budeme obdivovat panoramatické výhledy a s pocitem odměny dorazíme na vrchol, kde nás očekává nádherná odměna v podobě úžasných výhledů.

Nezapomeneme na slavné vyhlídkové okruhy, Ring of Kerry a Ring of Dingle, které nás provedou malebnou irskou krajinou. Krajina se jako obraz mění kolem nás, a my se ocitneme uprostřed nádhery divoké přírody. Navštívíme pláž Inch, projdeme se po pobřeží k mysu Slea a vystoupáme na jednu z nejvyšších hor Irska, horu Brandon (952m n. m.), odkud si budeme vychutnávat luxusní výhledy na pobřeží.

Náš zájezd bude vrcholit návštěvou Moherových útesů, kde nás čeká konec naší cesty plné dobrodružství a krás. Tyto impozantní útesy nás ohromí svou nesmírnou velikostí a výhledem na bezkrajný oceán. Tady se zdá, že naše dobrodružství dosáhlo vrcholu, ale v srdci Irska je vždy ještě více k objevování.

Připravte se na zážitkový zájezd, který vám změní život. Společně objevíme krásy Irska, poznáme jeho bohatou historii a ochutnáme atmosféru místních hospůdek. Naše putování nás zavede od záblesků městského života v Dublinu až po tajuplné scenérie přírody, kde si budeme připadat jako ve skutečné pohádce. Přidejte se k nám na tomto nevšedním dobrodružství a odstartujte svůj vlastní příběh v zemi, která vám otevře srdce i duši.

Cena zahrnuje

 • Dopravu po Irsku
 • Letištní tranzit
 • Ubytování na 7 nocí
 • 7x snídani
 • Služby českého průvodce
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Icon-close
  Obědy a večeře
 • Icon-close
  Cestovní pojištění
 • Icon-close
  Osobní útratu
 • Icon-close
  Vstupy na památky
 • Icon-close
  Letenky (cca 3500Kč)

Slevy a příplatky

 • Vlastní doprava na letiště do Vídně: -500Kč/osobu

FOTOGALERIE

PROGRAM

1. den:Odjezd z nástupních míst, odlet z Vídně, přílet do Dublinu

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Odlet z Vídně a přílet do Dublinu. Z letiště se přesuneme do samého centra Dublinu. Zde navštívíme muzeum Guinnesse, kde budeme moci se dozvědět více nejen o tomto lahodném moku, ale taky ho vyzkoušet. Projdeme si večerní uličky centra a nasajeme atmosféru v některé z tradičních hospůdek.

2. den:Největší vodopády Irska, pohoří Wicklow, Rock of Cashel

Po snídani přejedeme k vodopádům Powerscout, které jsou svými 121m výšky nejvyšší v celém Irsku. Vodopády se nachází v pohoří Wicklow, kde uděláme zastávku v údolí Glendalough. Zde si protáhneme nohy na krásné procházce kolem jezera na řece Glenealo. Čeká nás trek necelých 10km a 400m převýšení. Trasa zde.

Po krátkém občerstvení vyrazíme dále přes pohoří Wicklow směr zřícenina hradu Rock of Cashel. Po prohlídce hradu nás čeká 2h přejezd do městečka Killarney.

3. den:Národní park Killarney

Dnes nás čeká celodenní putování po Národním parku Killarney, jedno z nejkrásnějších míst Irska. Čeká nás pohodová procházka kolem jezera Muckross, výstup na horu Torc (535m n. m.) s výhledem na jezero a překrásné okolí. Nemineme ani stejnojmenné vodopády Torc nebo Muckross house. Celá trasa má 20km a 500m převýšení. Trasa zde.

Trasu je možno zkrátit a absolvovat pouze výstup na horu Torc nebo pouze pohodovou procházku kolem jezera.

4. den:Nejvyšší hora Irska - Carrantoohill (1038m n. m.)

Dnes se vydáme na nejvyšší horu Irska, na Carrantoohill (1038m n. m.). Nadmořská výška není sice nikterak závratná, vždyť kopce v Beskydech mají běžně o dost více, ale rozhodně to nebude výstup zadarmo. Na trase dlouhé 12km nás čeká převýšení přes 1000m, což dělá z tohoto výstupu slušnou makačku. Každopádně výhledy, které nám Carrantoohill nabídne, budou stát za to a naše úsilí bude kompenzováno dobrým pocitem z úspěšného zdolání nejvyššího vrcholu této krásné země. Trasa zde.

Pokud by tento výstup byl pro někoho příliš náročný, navrhneme mu alternativní program.

5. den:Ring of Kerry

Po snídani se vydáme na pravděpodobně nejkrásnější okruh Irskem, Ring of Kerry, který nám nabídne úžasná panorámata. Přejedeme do městečka Caherdaniel, odkud se podél pobřeží vydáme až do vesnice Waterville. Na trase dlouhé 15,5km s převýšením 300m budeme mít možnost pořídit spoustu krásných fotografií. Následně dokončíme okruh Ring of Kerry a vrátíme se zpět na ubytování. Trasa zde.

6. den:Ring of Dingle

Po snídani se vydáme na druhý z vyhlídkových okruhů západním Irskem, Ring of Dingle – kolem poloostrava Dingle. Během okružní jízdy si uděláme několik zastávek. Vyšlápneme si na jeden z nejvyšších vrcholů Irska, vrchol Brandon (951m n. m.) s parádním výhledem na pobřeží a okolní krajinu. Trasa je dlouhá 13km s převýšením 883m. Trasa zde.

Další zastávka bude u mysu Slea, kde si můžeme udělat 5km dlouhý  výšlap s převýšením 220m podél pobřeží, kde se nachází spoustu historických staveb pocházející z doby železné. Pokud by nám po výstupu na Brandon nezbyly už síly na tento trek, projdeme si jen pár staveb a přemístíme se našim minibusem. Trasa zde.

Odpočinout si můžeme na pláži Inch, kde uděláme zastávku na okruhu Ring of Dingle. 

Přejezd na nové ubytování u města Ennis.

7. den:Moherovy útesy

Na závěr zájezdu nás čeká třešnička na dortu v podobě návštěvy nejznámějších a nejúchvatnějších útesů Irska, Cliffs of Moher. Útesy mají místy přes 200m a vybízejí k pořízení úchvatných snímků, které vám budou všichni závidět. Útesy si celé v klidu projdeme a vychutnáme si tak pohledy z různých úhlů. Čeká nás 7km dlouhá procházka.

Po procházce nás čeká přejezd zpět do Dublinu, asi 4h jízdy. V Dublinu si můžeme zajít na poslední společný Guinness v tradiční Irské hospůdce.

8. den:Návrat do ČR

V brzkých ranních hodinách přejedeme na letiště. Odlet zpět do Vídně a návrat do nástupních míst v odpoledních hodinách.

DALŠÍ INFORMACE

Doprava na zájezdu

Svoz na letiště je zajištěn jedním nebo dvěma mikrobusy CK s kapacitou 9 osob.

V Irsku budeme mít taktéž pronajatý jeden nebo dva mikrobusy pro 9 osob, které budeme mít k dispozici po celou dobu zájezdu. Jedenkrát využijeme autobus z letiště do centra Dublinu.

Ubytování na zájezdu

Ubytování máme zajištěno v hostelech a B&B v pokojích po 4-6 osobách.

Stravování na zájezdu

V ceně zájezdu jsou zahrnuty snídaně na hotelu.

Obědvat a večeřet budeme v místních restauracích, rychlých občerstveních, případně z vlastních zásob, které si připravíme na výšlapy.

Letenky

Cena letenky není zahrnuta v ceně zájezdu.

Letenky nakupujeme hromadně pro všechny klienty najednou až v době, kdy je přihlášený minimální počet osob pro realizaci zájezdu a všichni přihlášení zaplatili požadovanou zálohu na zájezd.

Cena letenky se pohybuje v uvedeném rozmezí. Pokud by cena za letenku měla být vyšší, budeme před nákupem letenky všechny klienty informovat. Jinak letenku automaticky koupíme a cenu letenky Vám přefakturujeme ve shodné výši, jakou nám účtuje letecká společnost.

Faktura za letenku je splatná do 3 pracovních dní. Po uhrazení faktury za letenku, Vám letenky pošleme na uvedený email.

V případě neuhrazení faktury za letenku bude klient vyřazen ze zájezdu a bude mu vrácena záloha ponížena o cenu letenky + případné storno poplatky.

Nástupní místa a sleva za vlastní dopravu

Nástupní místa máme v těchto městech severní a jižní Moravy:

 • Brno
 • Frýdek – Místek
 • Hranice
 • Nový Jičín
 • Olomouc
 • Opava
 • Ostrava
 • Prostějov
 • Vyškov

V případě, že byste nevyužili náš svoz na letiště do Vídně, můžete využít vlastní dopravu se slevou 500Kč za osobu.

Obtížnost zájezdu

Zájezd je koncipovaný tak, aby ho zvládl každý průměrný turista, zvyklý ujít za den kolem 15 km. Během jednotlivých túr bude dostatek času a prostoru na odpočinek, svačinu a pití. Budeme se pohybovat v technicky nenáročném terénu.

PODOBNÉ ZÁJEZDY

 • PRO DOBRODRUHY
  Vyhlídky na údolí v Bac Son, Severní Vietnam

  Severní Vietnam na skútru

  Od27.800 Kč
  15 dní
  Termíny: 30.10.2024, 14.3.2025

  Destinace: Vietnam
  Náročnost: 2/5

  Dobrodružný program během kterého za 15 dní projedeme na skútrech nejúžasnější místa v severním Vietnamu. Navštívíme nejen zátoku Ha Long, Národní park Ba Be, Ban Gioc - nejkrásnější vodopády Vietnamu, projedeme okruh v pohoří Ha Giang, lanovkou vyjedeme na nejvyšší horu Phan Xi Pang, projedeme nespočtem kaskádovitých rýžových políček a spoustu dalšího...
  (6 Hodnocení)
 • PRODLOUŽENÝ VÍKEND
  Dolomitensteig, Totes Gebirge

  Totes Gebirge – panoramatická turistika v Mrtvých horách

  Od6.700 Kč
  3 dny
  Termíny: 14.6.2024, 9.8.2024, 27.9.2024

  Destinace: Rakousko
  Náročnost: 2/5

  Pohoří Totes Gebirge patří k tomu nejlepšímu, co mohou východní Alpy nabídnout. Navštívíme divokou soutěsku Dr.-Vogelgesang a projdeme si panoramatickou horskou stezku Dolomitensteig, která patří k nejhezčím ve východních Alpách.  Vyjedeme nejdelší pozemní lanovkou v Evropě do Wurzeralm, kde si užijeme horská vřesoviště, všudypřítomné skalní útvary, křišťálově čisté jezero Brunnensteiner nebo samotný výstup na Rote […]
 • PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
  Jezero Jasna, Kranjska gora, Krásy Slovinska

  Přírodní krásy Slovinska, kultura a koupání v moři

  Od12.900 Kč
  6 dní
  Termíny: 15.7.2024, 16.9.2024

  Destinace: Slovinsko
  Náročnost: 1/5

  Vydej se s námi přesvědčit, že Slovinsko není jen tranzitní země do Chorvatska, ale země bohatá na přírodní krásy, bohatou kulturu a historii. Navštívíme majestátní Julské Alpy v Triglavském národním parku, smaragdové řeky, přímořská a historická města či jednu z nejhezčích jeskyní v Evropě Postojnskou jamu
 • POPULÁRNÍ

  Madeira – zelená perla v Atlantiku

  Od15.900 Kč
  8 dní
  Termíny: 15.4.2024, 29.4.2024, 13.5.2024, 4.11.2024, 27.12.2024

  Destinace: Portugalsko
  Náročnost: 2/5

  Vydej se s námi objevit nejkrásnější části věčně zeleného ostrova. Projdeme úchvatné levády, starobylé vavřínové lesy a vystoupíme na vrchol Pico Ruivo na východ Slunce a za panoramatickými výhledy. Navštívíme nejvyšší útes na ostrově a objevíme nespočet vodopádů skrytých v horách.
  (4 Hodnocení)
 • Masaj vyhlížející na Indický oceán, Tanzanie

  Tanzanie a Zanzibar – safari, masajská kultura a relax

  Od46.900 Kč
  13 dní
  Termíny: 5.6.2024, 4.9.2024

  Destinace: Tanzanie a Zanzibar
  Náročnost: 2/5

  Zájezd, pečlivě navržený pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a dobrodružství, nás zavede na neuvěřitelnou cestu za poznáním a přírodou. Čeká nás nejen pevninská Tanzanie, ale také oblíbený ostrov Zanzibar, kde si užijeme odpočinek na nádherných plážích  s průzračnou vodou.
 • Kaskádovitá rýžová políčka, Ha Giang, Severní Vietnam

  Krásy severního Vietnamu

  Od29.900 Kč
  16 dní
  Termíny: 30.7.2024, 27.9.2024

  Destinace: Vietnam
  Náročnost: 1/5

  Během 14 dní ve Vietnamu navštívíme nejkrásnější místa severního Vietnamu. Nebude chybět zátoka Ha Long, která se řadí mezi sedm přírodních divů světa, úžasná krajina v Ninh Binh, horské vesničky, terasovité rýžové políčka a etnické obyvatelstvo v provincii Ha Giang či národní park Ba Be. Během zájezdu bude prostor na relax a koupání v moři a pobyt […]
  (2 Hodnocení)
 • PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
  Dunajec, Pieninský národní park, Slovensko, Polsko

  Polské Beskydy – Turistika, Babia hora a plavba po Dunajci

  Od7.700 Kč
  4 dny
  Termíny: 25.7.2024

  Destinace: Polsko
  Náročnost: 2/5

  Outdoorový prodloužený víkend v polských Beskydech, během kterého vyšlápneme na nejvyšší horu polských Beskyd, Babí horu (v polštině Babia gora - 1725m n. m.). Sjedeme nejkrásnější řeku Slovenska, Dunajec, na plastových nebo nafukovacích lodích v jejím nepěknějším úseku vedoucí přes Pieninský národní park.
 • SLEVNĚNO
  Oáza Wadi Bani Khalid, Omán

  Omán – ráj na zemi pro outdoorové a kempingové nadšence

  Od27.990 Kč21.900 Kč
  9 dní
  Termíny: 7.2.2024, 8.11.2024

  Destinace: Omán
  Náročnost: 3/5

  Toužíte se svobodně pohybovat po krásných plážích a zažít kempování jako národní sport? Přesvědčte se s námi, že stále existují krásná místa bez turistů, kde Vás dobří lidé pohostí arabskou kávou a datlemi, ukážou krásy kaňonů a jezer schovaných v nich. Pojďme společně prozkoumat výjimečnou část arabského poloostrova a ukázat si na vlastní oči, že v Ománu najdeme […]
 • Plovoucí trhy, delta Mekongu, jižní Vietnam

  Jižní Vietnam – Úžasná delta Mekongu, kávové plantáže, pláže a jídlo

  Od26.600 Kč
  14 dní
  Termíny: 22.2.2024, 25.11.2024

  Destinace: Vietnam
  Náročnost: 1/5

  Nejkrásnější místa jižního Vietnamu. Během 12 dní ve Vietnamu navštívíš nejen všechny turistická lákadla, ale také méně známá a opomíjená místa. Ochutnáš místní speciality, které v Česku nekoupíš. Denně nachodíš 5-10km, vyjímečně více. Poznání jižního Vietnamu zahájíme v Ho Či Minhově městě, navštívíme komplex podzemních tunelů Cu Chi, největší plovoucí trhy v deltě řeky Mekong. […]
  (6 Hodnocení)