+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Průvodce rezervací zájezdu

Informace o tom jak se přihlásit na zájezd, jak provést rezervaci, jaké jsou storno podmínky, nabízené slevy z ceny zájezdu, informace k závěrečným pokynům a spoustu dalších užitečných informací najdete na této stránce.

Průvodce rezervací zájezdu:

1. JAK OBJEDNAT ZÁJEZD

Vyberte si zájezd z naší nabídky zájezdů. V pravé části obrazovky si zvolte požadovaný termín zájezdu a počet osob pro které zájezd objednáváte. U každého zájezdu vidíte kolik zbývá volných míst. Do dalšího kroku se dostanete kliknutím na tlačítko „OBJEDNAT“.

V dalším kroku vyplňte požadované informace ke každému cestujícímu, nástupní místo, kontaktní informace či Vaši poznámku k zájezdu. V pravé části obrazovky můžete zadat slevový kupón pro uplatnění slevy. Po zadání slevového kupónu bude cena za zájezd automaticky přepočítána. Pokračujte kliknutím na tlačítko „Další krok“.

V tomto kroku vidíte rekapitulaci. Pro závazné objednání zájezdu musíte potvrdit, že souhlasíte se Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů. Objednávku odešlete kliknutím na tlačítko „OBJEDNAT A ZAPLATIT POZDĚJI“.

Do emailu Vám přijde potvrzení o Vaši objednávce.

2. SMLOUVA O ZÁJEZDU

Jakmile zpracujeme Vaši objednávku, na e-mail uvedený v objednávce Vám pošleme Smlouvu o zájezdu. Pokud Smlouvu o zájezdu neobdržíte do 2 pracovních dní, zkontrolujte si nejdříve všechny složky ve svém emailu, především složku SPAM a další. Pokud ani tam Smlouvu o zájezdu nenaleznete, zavolejte nám a vše vyřešíme.

Smlouva o zájezdu nabývá platnosti po úhradě zálohy nebo plné ceny zájezdu. Nedílnou součástí smlouvy o zájezdu jsou naše Všeobecné obchodní podmínky, ve kterých najdete mimo jiné informace o stornovacích poplatcích, způsobu odstoupení od smlouvy, způsobu reklamace zájezdu aj.

U nezletilých osob do 18 let musí smlouvu o zájezdu podepsat zákonný zástupce a podepsanou kopii doručit na náš email info@cktrek.cz. Účast nezletilé osoby (bez doprovodu) musí být předem schválena cestovní kanceláří.

3. CENA ZÁJEZDU A SLEVY

Cenu za zájezd si můžete ponížit o některou z nabízených slev.

Slevy se promítnou do ceny za zájezd již během provádění rezervace. V případě úhrady zájezdu žádné dodatečné slevy zpětně nepřiznáváme.

Cena za zájezd se může lišit pro jednotlivé termíny zájezdů. Cena se také může ve výjimečných případech změnit v průběhu sezón. Případná změna ceny se netýká již přihlášených klientů.

4. PLATBA A STORNO PODMÍNKY

ZÁLOHA:

Zálohu nebo plnou cenu zájezdu je potřeba uhradit do 7 dní od přijetí faktury.

Záloha je stanovena ve výši 50% z ceny zájezdu, pokud není u zájezdu stanoveno jinak. Pokud do odjezdu zájezdu zbývá méně než 30 dní, požadujeme uhradit plnou cenu zájezdu ihned po obdržení smlouvy a faktury.

 

DOPLATEK:

Doplatek za zájezd je splatný 30 dní před termínem zájezdu.

POZOR: V případě neuhrazení doplatku 30 dní před termínem zájezdu a ani po následné urgenci, může být Vaše místo na zájezdu obsazeno jiným účastníkem zájezdu. V takovém případě se jedná o porušení povinností zákazníka a postupuje se shodně se Všeobecnými obchodními podmínkami.

 

STORNO PODMÍNKY:

V případě zrušení zájezdu ze strany CK TREK vracíme 100% uhrazené částky.

V případě odstoupení od smlouvy ze strany klienta:

U leteckých zájezdů:
Více než 90 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 1000,- Kč/osobu
90 až 61 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 20 % z ceny zájezdu
60 až 41 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 40 % z ceny zájezdu
40 až 21 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 60 % z ceny zájezdu
20 až 5 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 80 % z ceny zájezdu
4-1 den před odjezdem, případně odstoupení v den zahájení zájezdu, nedostavení se včas na místo zahájení zájezdu nebo přerušení účasti na zájezdu z vlastní vůle 100 % z ceny zájezdu.

U ostatních zájezdů:
Více než 60 dní před termínem: zdarma
60 až 41 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 20 % z ceny zájezdu
40 až 21 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 40 % z ceny zájezdu
20 až 8 dní před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 60 % z ceny zájezdu
7 až 2 dny před termínem: Skutečně vzniklé náklady, nejméně však 80 % z ceny zájezdu
1 den a méně, případně odstoupení v den zahájení zájezdu, nedostavení se včas na místo zahájení zájezdu nebo přerušení účasti na zájezdu z vlastní vůle 100 % z ceny zájezdu.

5. PŮJČOVNA VYBAVENÍ

Na některých zájezdech si můžete od nás vypůjčit vybavení, např. ferratové sety, vodácké vybavení apod. V případě dostupnosti půjčovny pro jednotlivé zájezdy se možnost zápůjčky zobrazí ve 3. kroku objednávky.

6. NÁSTUPNÍ MÍSTA

Nabízíme širokou nabídku nástupních míst na severní a jižní Moravě. U každého zájezdu se dozvíš ze kterých míst odjíždíme.

Zde je přehled všech odjezdových míst:

7. ZÁVĚREČNÉ POKYNY K ZÁJEZDU

Nejpozději 7 dní před odjezdem od nás obdržíte e-mail se Závěrečnými pokyny k zájezdu. V pokynech naleznete podrobnější informace o zájezdu, kontakty na průvodce, čas a místo odjezdu, tipy na to, co si vzít s sebou, odkaz ke stažení map a tras. V Závěrečných pokynech najdete odkaz pro připojení se do skupinového chatu v aplikaci WhatsApp, kde navzájem komunikujeme důležité informace před odjezdem a během zájezdu, sdílíme tipy, fotky apod.

Pokud neobdržíte Závěrečné pokyny 7 dní před odjezdem, dejte nám vědět. Email se mohl někde zatoulat, skončit ve složce SPAM apod.

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.