+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Slevy z ceny zájezdu

Našich zákazníků si vážíme a jsme rádi, když se potkáme na dalších našich akcích. Zde uvádíme přehled slev z ceny zájezdů, které můžete u nás získat.

Nabízené slevy z ceny zájezdu:

ZÁKAZNICKÁ SLEVA

Zákaznickou slevu získáte automaticky po absolvování alespoň jednoho zájezdu s CK TREK. Po ukončení zájezdu od nás obdržíte slevový kupón ve výši 400,- Kč. Tento kupón můžete uplatnit při nákupu dalšího zájezdu. Částka za zájezd bude automaticky ponížena o uvedenou slevu. Zákaznickou slevu lze kombinovat se skupinovou slevou.

SKUPINOVÁ SLEVA

Pokud objednáváte zájezd pro 4 a více osob, automaticky od nás obdržíte skupinovou slevu 2% z celkové částky. Sleva bude automaticky aplikována při objednávání zájezdu a okamžitě uvidíte kolik jste ušetřili. Maximální výše skupinové slevy není omezena. Slevu lze kombinovat i se zákaznickou slevou a ušetřit tak ještě více.

INDIVIDUÁLNÍ SLEVY

Pro skupiny nad 6 osob umíme vytvořit individuální ceny a termíny zájezdů na přání klienta. Kontaktujte nás pro více informací.

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.