+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Co umíme

CO UMÍME...

TERMÍN ZÁJEZDU NA PŘÁNÍ

Vybrali jste si zájezd z naší nabídky, ale nevyhovuje Vám uvedený termín? Jste-li skupina o alespoň 6 lidech, kontaktujte nás a dohodneme se na individuálním termínu, který si sami navrhnete. Pro větší skupiny umíme nabídnout zajímavé slevy.

Zájezd na míru

Žádný z nabízených zájezdů vám nevyhovuje? Nevadí! Umíme vám vytvořit program přesně šitý na míru. Můžeme upravit stávající program, tak aby vám lépe vyhovoval a splnil vaše očekávání. Případně můžeme vytvořit úplně nový zájezd podle vašich požadavků i do destinace, kterou nemáme v nabídce. 

Pro vytvoření zájezdu na míru budeme potřebovat vědět do jaké destinace se chcete podívat, jaké má být zaměření zájezdu (turistika, cyklistika, MTB, zajištěné cesty Via Ferrata, sjíždění řek, poznávací program apod.), požadovaný typ ubytování (penzion, luxusní hotel, stan, pod širákem…), předpokládaný počet účastníků, předpokládaný termín a délku akce.

S těmito informacemi nás kontaktujte a my vám vytvoříme zájezd, na který se budete opravdu těšit a na který jen tak nezapomenete! 

Teambuilding a firemní akce

Odemkněte potenciál vašeho týmu skrze nezapomenutelné firemní akce a teambuildingové programy!

Naše firemní akce jsou navrženy tak, aby spojily vaše kolegy do nezvykle zábavného a motivujícího prostředí. Změňte rutinu na dobrodružství a posilte vazby mezi členy týmu.

Co můžete očekávat:
Inovativní teambuildingové hry, které rozvíjí komunikaci, spolupráci a kreativitu.
Adrenalinové aktivity, které podporují odvahu a řešení problémů za stresových situací.
Relaxační momenty a teambuildingové aktivity pro posílení kolektivního ducha a odstranění stresu.

Naše akce jsou přizpůsobeny vašim potřebám a cílům. Chcete-li posílit týmovou soudržnost, osvěžit pracovní prostředí nebo odměnit svůj tým za dosažené úspěchy, jsme tu pro vás s kreativními nápady a odborným přístupem.

Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme vašemu týmu pomoci růst a prosperovat skrze nezapomenutelné zážitky. Vaše firemní akce by neměla být jen událostí – měla by být investicí do vašeho týmu a jeho budoucího úspěchu!

Zahajte novou éru spolupráce a úspěchu – kontaktujte nás pro více informací o našich firemních akcích a teambuildingových programech.

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.