+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Nástupní místa

Na této stránce najdete přehledně všechna naše nástupní místa s popiskem a mapkou.

Naše odjezdová a nástupní místa

Po dohodě možno využít i jiné nástupní místo, které zde není uvedeno.

Brno

Odjezdové místo v Brně se nachází na parkovišti na ulici Bohunická u podjezdu ulice Vídeňská. Je možnost zde nechat zdarma zaparkované auto i na několik dní. Na toto odjezdové místo je možno se dostat také vlakem, železniční zastávka Brno – Horní Heršpice se nachází 1km od odjezdového místa, cca 15 minut chůze. Případně se dopravit na zastávku MHD Bohunická, která je přímo u odjezdového místa.

Frýdek-Místek

Ve Frýdku-Místku odjíždíme z parkoviště před TESCEM. Když přijíždíte na parkoviště směrem od kruhového objezdu, sraz máme v pravé části parkoviště (dále od obchodu Tesco). Je zde více místa pro parkování, manipulaci a není zde takový provoz jako před vstupem do obchodu. Můžete zde nechat zdarma zaparkované auto. Dostanete se zde také autobusovou dopravou, zastávka Frýdek-Místek TESCO.

Hranice

Odjezdové místo v Hranicích se nachází na ul. Družstevní na parkovišti u boční části prodejny elektrospotřebičů OKEY, které je součástí parkoviště Kaufland. Jedná se o menší parkoviště v zadní části. Zde je možné si nechat zdarma zaparkované auto. Dostanete se zde také autobusovou dopravou, zastávka Hranice Kaufland je jen pár metrů od parkoviště. Po dohodě je také možno vyzvednout u vlakového nádraží. Zde je ovšem parkování aut zpoplatněno.

Nový Jičín

V Novém Jičíně odjíždíme z parkoviště u TESCA. Sraz máme před prodejnou TACCO Fashion, kde nebývá takový ruch. Můžete zde nechat zdarma zaparkované auto. Dostanete se zde z vlakového nádraží, které je vzdálené pouze 550m nebo autobusového nádraží, které je o 100m dále.

Olomouc

V Olomouci odjíždíme z autobusového nádraží Tržnice. Autobusem se zde dostanete také z vlakového nádraží.

Opava

V Opavě máme sraz na okraji parkoviště u Globusu, nedaleko příjezdové cesty. Na parkovišti můžete zdarma parkovat své vozidlo. Dostanete se zde také autobusovou dopravou na zastávku Opava, GLOBUS, která je jen pár metrů od našeho odjezdového místa.

Ostrava

V Ostravě vyjíždíme z vlakového nádraží Svinov, kde je výborná dostupnost MHD z celé Ostravy a okolí. Sraz máme na parkovišti na ulici Mannesmannova.

Prostějov

V Prostějově máme nástupní místo na čerpací stanici OMV u dálnice D1 nedaleko sjezdu č. 21.

Vyškov

Ve Vyškově máme odjezdové místo z čerpací stanice MOL u dálnice D1, nedaleko sjezdu č. 2.

Ostatní

U některých zájezdů nabízíme odjezdy také z Prahy, Plzně, případně z dalších měst. Všechna nástupní místa jsou uvedena u každého zájezdu. 

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.