+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Lyžování a snowboarding

Zažijte nekonečnou svobodu na zasněžených svazích! Naše zájezdy na lyže či snowboard vám otevírá brány do světa adrenalínu a zimních dobrodružství. Sjíždějte po perfektně upravených sjezdovkách, vychutnávejte si svěží horský vzduch a obdivujte nádherná panoramata okolních hor. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý jezdec, naše zájezdy vám nabídnou optimální podmínky pro vylepšování svých dovedností a prožití nezapomenutelných zážitků na sněhu. Připojte se k nám a objevte krásu zimního sportu ve své nejčistší podobě!

Nabídka lyžařských a snowboardových zájezdů

Nekonečné sjezdovky na upravených svazích, pohodlné lanovky, luxusní prašan ve volném terénu, nezapomenutelné dobrodružství na lyžích a snowboardu.

Filtr

Lyžování ve středisku Hochzillertal a Hintertux, Rakouské Alpy

Předvánoční lyžování v Hochzillertal a Hintertux

Od7.700 Kč
4 dny
Termíny: 12.12.2024

Destinace: Rakousko
Náročnost: 1/5

Čtyři dny skvělého lyžování v tyrolských Alpách ve středisku Hochzillertal a Hintertux, které je vzdálené asi 7h jízdy z Ostravy. Středisko nabízí přes 90 km sjezdovek. Vybrat si můžete se spousty modrých, červených i černých sjezdovek, které začínají ve výšce 2400 m n. m. Nachází se zde i oblíbené neupravené lyžařské trasy, které jsou oblíbené […]
(1 Hodnocení)