+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz je ideální dárek k narozeninám, svátkům, Vánocům, výročí nebo jen tak pro radost. Darujte dobrodružství a nezapomenutelné zážitky na našich zájezdech!

Dárkové poukazy

Ideální dárek pro partnery, rodiče, kamarády, kolegy z práce či pro oblíbené sousedy je darovat zážitky a dobrodružství. Díky naším dárkovým poukazům jim můžete darovat zájezd dle jejich vlastního výběru. Vy se jen rozhodnete v jaké hodnotě chcete zájezd darovat.

Náš dárkový poukaz udělá radost

Dárkový poukaz CK TREK

Darujte dárkový poukaz na zájezd dle vlastního výběru třeba na narozeniny, Vánoce, k výročí či jen tak pro radost. Vybrat si můžete hodnotu poukazu ve výši 500Kč, 1 000Kč, 2 000Kč, 5 000Kč a 10 000Kč.

Jak poukaz zakoupit?

Pro zakoupení poukazu nás kontaktujte telefonicky nebo na náš email. Budeme od Vás potřebovat znát adresu pro zaslání poukazu, hodnotu poukazu a email. Na ten Vám pošleme fakturu za poukaz. Po uhrazení faktury vám poukaz pošleme poštou.

Jak uplatnit poukaz?

Uplatnit poukaz je velmi jednoduché. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na tomto webu, zvolte si požadovaný termín zájezdu a klikněte na tlačítko „Objednat“. V pravé části obrazovky, kde je zobrazena celková cena je pole pro zadání slevového kódu. Do tohoto pole opište slevový kód z kupónu a klikněte na „Použít“. Okamžitě se Vám zobrazí sleva ze zájezdu ve výši hodnoty dárkového poukazu.

Platnost dárkového poukazu

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců od data nákupu poukazu.

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.