+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

VYBERTE SI DESTINACI

Objevte fascinující destinace a zažijte nevšední dobrodružství na našich zájezdech. Od průzračných pláží tropického ráje až po historické památky světového významu, naše destinace nabízejí nespočet zážitků. Připojte se k nám a objevte kouzlo a exotiku našich zájezdů do destinací, které vás ohromí svou krásou a bohatou kulturou. Vydejte se na cestu za poznáním a dobrodružstvím a ponořte se do fascinujících světů, které vás okouzlí svou jedinečností a nezapomenutelnými zážitky.

ÁZERBAJDŽÁN

Ázerbájdžán, plným názvem Ázerbájdžánská republika (ázerbájdžánsky Azərbaycan Respublikası), je největší a nejvíce zalidněná země v oblasti Kavkazu. Je situován v jihozápadní Asii; podle některých názorů na vedení hranice mezi Evropou a Asií může být řazen mezi evropské země. Na východě je ohraničen Kaspickým mořem, na severu sousedí s ruskou republikou Dagestán (284 km), na severozápadě s Gruzií (322 km), na západě s Arménií (787 km) a na jihu s Íránem (611 km). Ázerbájdžánská exkláva Nachičevan navíc sdílí 9 km hranice s Tureckem. Ázerbájdžán nemá přístup k otevřenému moři, pouze ke Kaspickému moři. Země má podle odhadu z roku 2021 více než 10 milionů obyvatel.

Filtr

ČESKO

Užijte si okouzlující přírodu českých hor, jezer a údolí, které nabízejí skvělé možnosti pro turistiku a outdoorové aktivity.

Filtr

PRODLOUŽENÝ VÍKEND
Modrava, Šumava na kole

Přejezd Šumavy na kole

Od5.900 Kč
3 dny
Termíny: 24.5.2024, 16.8.2024

Destinace: Česko
Náročnost: 3/5

Během prodlouženého víkendu projedeme na kole celým NP Šumava, od Nýrska až po vodní nádrž Lipno. Na trase dlouhé 173 km uvidíme nedotčenou přírodu, ale přesto pojedeme po nádherných asfaltových […]
Víkendový přejezd Vysočiny na kole.

Víkendová Vysočina na kole

Od4.900 Kč
3 dny
Termíny: 7.6.2024, 13.9.2024

Destinace: Česko
Náročnost: 2/5

Víkendový přejezd Vysočiny na kolech. Čekají nás překrásné výhledy, cyklistické stezky, historie, dobré jídlo a spousta zábavy. První cyklistickou etapu zahájíme u vodní nádrže Seč, ležící v srdci CHKO Železné […]

GRUZIE

Objevte kouzlo Gruzie s naší nabídkou zájezdů! Ponořte se do fascinujícího spojení starobylé historie, nádherné přírody a pohostinné kultury. Užijte si nezapomenutelné chvíle v zemi, kde se střetávají hory Kavkazu, údolí plné vinic a malebné pláže na pobřeží Černého moře. Gruzie je místem, kde se setkávají tradice a modernita, a my vám nabízíme jedinečnou příležitost prozkoumat tuto nádhernou zemi na našich zájezdech do Gruzie.

Filtr

POSLEDNÍ MÍSTA
Zasněžený Kavkaz, Gruzie

Gruzie, skialpový a freeridový ráj v srdci Svaneti

Od26.300 Kč25.800 Kč
8 dní
Termíny: 9.2.2024

Destinace: Gruzie
Náročnost: 3/5

Vydej se s námi na freeridovou a skialpovou dovolenou do srdce Velkého Kavkazu pod jeho nejvyšší hory s certifikovaným horským vůdcem. Užijeme si výstupy v srdci Svanetie a sjezdy v hlubokém sněhu, kterým je Gruzie díky vydatným srážkám vyhlášená. Navštívíme nejvýše položenou evropskou vesnici v Ušguli a užijeme si skialp pod nejvyšší gruzínskou horou Šcharou […]
(1 Hodnocení)
POSLEDNÍ MÍSTA

Kazbek (5054 m.n.m), výstup na nejhezčí vrchol Kavkazu

Od28.700 Kč
8 dní
Termíny: 15.8.2024

Destinace: Gruzie
Náročnost: 4/5

Výstup na třetí nejvyšší horu Gruzie je výzvou pro každého vysokohorského turistu, který touží posunout své hranice dál a výš. Kazbek je se svou výškou 5054 m.n.m sedmou nejvyšší horou celého Kavkazu a jedním z gruzínských symbolů. Díky své dobré dostupnosti patří k nejvyhledávanějším pětitisícovkám vůbec.

IRSKO

Vstupte do pohádkového světa Irska: Prožijte nezapomenutelné dobrodružství na zelených pláních, objevujte tajemné hradby a keltská kouzla a ponořte se do úžasné pohostinnosti místních. Připravili jsme pro vás skvělou kombinaci přírodních krás, kulturního bohatství a nezapomenutelných zážitků, které si odnesete v srdci a vzpomínkách na celý život.

Filtr

Nejvyšší hora Irska, Carrantoohill (1039m n. m.), národní park Killarney

Irsko s výstupem na nejvyšší horu

Od29.900 Kč
8 dní
Termíny: 15.6.2024

Destinace: Irsko
Náročnost: 3/5

Zájezd Irsko s výstupem na nejvyšší horu nabízí to nejlepší z Irska. Vyšlapeme na nejvyšší vrchol (Carrantoohill - 1038m n. m.), projdeme NP Killarney, nezapomeneme na Ring of Dingle, Ring of Kerry či nejznámější Moherovy útesy. Samozřejmě nevynecháme návštěvu tradiční irské hospůdky s dobře vychlazeným místním pivem Guinness.

ITÁLIE

Připravte se na dobrodružství a adrenalin na našich outdoorových zájezdech do Itálie. Od průzračných horských jezer po vzrušující horské vrcholky, Itálie nabízí pestrou škálu outdoorových aktivit pro každého dobrodruha. Překonejte své hranice při horolezectví v Dolomitech, jednom z nejúchvatnějších pohoří na světě. Zážitky z via ferrat a skalních stěn vás zanechají bez dechu a nabídnou úchvatné výhledy na okolní krajinu. Milovníci horské cyklistiky ocení horská stoupání a sjezdy v italských Alpách a Apeninách. Projeďte se panoramatickými trasami mezi úchvatnými vrcholky a prozkoumejte malebné horské vesnice, které skrývají autentickou italskou atmosféru.

Filtr

Tre Cime di Lavaredo, Dolomity, Itálie

Ferraty Tofana di Rozes a okolí Tre Cime

Od8.700 Kč
4 dny
Termíny: 20.6.2024, 25.10.2024

Destinace: Itálie
Náročnost: 3/5

Dolomity se právem řadí k nejhezčím horám na Světě. Vysoké, skalnaté i romantické, s působivými tvary a ferraty s nádechem historie první světové války. Uvidíš válečné tunely, průzračná jezera, zajištěné lezení u Tre Cime a vystoupáme na třítisícovku Tofana di Rozes historickou via ferratou.
S INSTRUKTOREM MTB
Sellaronda na MTB, Dolomity, Itálie

Sellaronda na MTB

Od12.600 Kč
5 dní
Termíny: 19.7.2024, 6.9.2024

Destinace: Itálie
Náročnost: 3/5

Zájezd Sellaronda na MTB je panoramatická túra na horských kolech v oblasti výjimečné krásy kolem náhorní plošiny Sella v Dolomitech, která je prohlášená za světové dědictví UNESCO. Účast na túře vyžaduje dostatečnou fyzickou přípravu, abyste zvládli několik krátkých stoupání a sjezdů, které vyžadují obratnost a zkušenosti. Trasy vedou po specializovaných single trailech i turistických stezkách […]
Lago di Sorapis, Dolomity

Turistika v Sextenských Dolomitech a jezero Lago Sorapis

Od8.700 Kč
4 dny
Termíny: 20.6.2024, 25.10.2024

Destinace: Itálie
Náročnost: 2/5

Vydejte se zažít nezapomenutelné výhledy na Tre Cime, ostré a skalnaté věže Cadini nebo na azurové jezero Sorapis. Navštívíme olympijské městečko Cortina d'Ampezzo a užijeme si krásnou turistiku ve východních Dolomitech

KEŇA

Zájezdy do Keňi nabízí jedinečnou kombinaci divoké přírody, bohaté kultury a dobrodružství. Cestovatelé mohou zažít nezapomenutelná safari, obdivovat výhled na Kilimanjaro, prozkoumat úchvatné krajiny a poznat pohostinnost místních obyvatel.

Filtr

Sloní stádo, v pozadí Kilimandžáro, Amboseli, Keňa

Keňa – safari, africká kultura a Diani beach

Od54.900 Kč
12 dní
Termíny: 8.3.2024

Destinace: Keňa
Náročnost: 1/5

S místním průvodcem se vypravíme pozorovat zvířata, která známe jen z televize v jejich přirozeném prostředí. Navštívíme nejhezčí národní parky a pláž v Keni, vydáme se také do místních vesnic poznat africkou kulturu.

Omán

Toužíte se svobodně pohybovat po krásných plážích a zažít kempování jako národní sport? Přesvědčte se s námi, že stále existují krásná místa bez turistů, kde Vás dobří lidé pohostí arabskou kávou a datlemi, ukážou krásy kaňonů a jezer schovaných v nich. Pojďme společně prozkoumat výjimečnou část arabského poloostrova a ukázat si na vlastní oči, že v Ománu najdeme mimo pouště i oázy, kaňony, hory a krásná pobřeží!

Filtr

SLEVNĚNO
Oáza Wadi Bani Khalid, Omán

Omán – ráj na zemi pro outdoorové a kempingové nadšence

Od27.990 Kč21.900 Kč
9 dní
Termíny: 7.2.2024, 8.11.2024

Destinace: Omán
Náročnost: 3/5

Toužíte se svobodně pohybovat po krásných plážích a zažít kempování jako národní sport? Přesvědčte se s námi, že stále existují krásná místa bez turistů, kde Vás dobří lidé pohostí arabskou kávou a datlemi, ukážou krásy kaňonů a jezer schovaných v nich. Pojďme společně prozkoumat výjimečnou část arabského poloostrova a ukázat si na vlastní oči, že v Ománu najdeme […]

Polsko

Poznejte krásy polských Beskyd či Tater a pohostinnost místních. Určitě byste neměli zapomenout ochutnat tradiční polský bigos.

Filtr

PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
Dunajec, Pieninský národní park, Slovensko, Polsko

Polské Beskydy – Turistika, Babia hora a plavba po Dunajci

Od7.700 Kč
4 dny
Termíny: 25.7.2024

Destinace: Polsko
Náročnost: 2/5

Outdoorový prodloužený víkend v polských Beskydech, během kterého vyšlápneme na nejvyšší horu polských Beskyd, Babí horu (v polštině Babia gora - 1725m n. m.). Sjedeme nejkrásnější řeku Slovenska, Dunajec, na plastových nebo nafukovacích lodích v jejím nepěknějším úseku vedoucí přes Pieninský národní park.

Portugalsko

Vstupte do světa slunce, krásy a pohostinnosti na našich zájezdech do Portugalska a na Madeiru. Objevte nádherné pobřeží, historická města a ohromující přírodu této fascinující destinace. Na Madeiře se ocitnete v ráji pro milovníky přírody. Procházejte se po malebných levadách, což jsou zavlažovací kanály, které vás provedou bujnými lesy a ohromujícími vodopády. Vystupte na vrcholky hor a obdivujte úchvatné panoramatické výhledy. Ochutnejte slavná portugalská vína a poznávejte tradiční kuchyni plnou čerstvých surovin a chutí. Navštivte malebná vinařská sídla a prozkoumejte bohatou vinařskou tradici této země.

Filtr

DOPORUČUJEME
Královská vyhlídka, Sete Cidades, Azory

Azorské ostrovy – zelený ostrov São Miguel

Od19.900 Kč
8 dní
Termíny: 17.5.2024, 12.7.2024, 22.10.2024

Destinace: Portugalsko
Náročnost: 2/5

Poznej s námi jednu z nejzelenějších destinací na světě, Azorské ostrovy, pro svou krajinu často přezdívané jako ,,Evropská Havaj“. Na jejich největším a nejrozmanitějším ostrově São Miguel si přijdou na své zejména milovníci hortenzií, termálů a jedinečné sopečné turistiky.
POPULÁRNÍ

Madeira – zelená perla v Atlantiku

Od15.900 Kč
8 dní
Termíny: 15.4.2024, 29.4.2024, 13.5.2024, 4.11.2024, 27.12.2024

Destinace: Portugalsko
Náročnost: 2/5

Vydej se s námi objevit nejkrásnější části věčně zeleného ostrova. Projdeme úchvatné levády, starobylé vavřínové lesy a vystoupíme na vrchol Pico Ruivo na východ Slunce a za panoramatickými výhledy. Navštívíme nejvyšší útes na ostrově a objevíme nespočet vodopádů skrytých v horách.
(4 Hodnocení)

RAKOUSKO

Připravte se na vzrušující dobrodružství v srdci alpského ráje na našich outdoorových zájezdech do Rakouska. Tato země nabízí úchvatné přírodní scenérie, které vás okouzlí svou krásou a nabízejí nekonečné možnosti pro outdoorové aktivity. Zažijte adrenalinové sjezdy na horských kolech po malebných stezkách a panoramatických trasách. Rakouské hory jsou rajským rájem pro cyklisty všech úrovní, nabízejících jak náročné singletracky pro zkušené jezdce, tak i příjemné rodinné cyklotrasy s dechberoucími výhledy. Prozkoumejte fascinující horské vrcholy při horolezectví a via ferratách. Získáte nezapomenutelné zážitky a panoramatické pohledy na rakouskou krajinu, která vás doslova dostanou. Rakousko je také ideálním místem pro pěší turistiku. Procházejte se po malebných stezkách v národních parcích, objevujte horské louky, vodopády a alpská jezera, která zanechají nezapomenutelné dojmy.

Filtr

Okolí řeky Enns, Ennsradweg - Cyklostezka údolím řeky Enns, Rakousko

Ennsradweg – Cyklostezka údolím řeky Enns

Od11.500 Kč
5 dní
Termíny: 8.5.2024, 10.7.2024

Destinace: Rakousko
Náročnost: 2/5

Pohodová cyklistika na jedné z nejkrásnějších cyklistických tras rakouských Alp. 5 denní zájezd s rakouskou polopenzí začíná na samém začátku horního toku řeky Enns ve vesnici Flachauwinkl. Během 5 dní ujedeme přes 260km podél této krásné řeky, která neustále mění svůj vzhled. Nejdřív teče klidně, v Národním parku Gesäuse se z ní stává divoká řeka a – před […]
PRODLOUŽENÝ VÍKEND
Hoher Dachstein

Hoher Dachstein (2995 m.n.m), ferratový výstup od Gosavských jezer

Od6.500 Kč
3 dny
Termíny: 28.6.2024, 6.9.2024

Destinace: Rakousko
Náročnost: 3/5

Vydej se s námi do kraje průzračných ledovcových jezer a strmých vápencových stěn údolí Solné komory, kterým odpradávna vévodí Hoher Dachstein (2995 m.n.m), druhá nejvyšší hora Severních vápencových Alp. Vydáme se na jeho vrchol po stopách prvovýstupců z roku 1832, užijeme si chůzi po Halštatském i Gosavském ledovci, panoramatickou via ferratu západním hřebenem a jedny […]
NAVRŽENO PRO E-MTB
Cyklistika v okolí Saalbach Hinterglemm, Rakousko

Horská cyklistika v okolí Saalbachu na eMTB

Od10.500 Kč
4 dny
Termíny: 27.6.2024, 19.9.2024

Destinace: Rakousko
Náročnost: 3/5

Čtyři dny horské cyklistiky v okolí alpského města Saalbach - Hinterglemm. Tato oblast je považována za ráj pro cyklistické nadšence. Nachází se zde 400 km tras pro horská kola a eMTB. Akce zaměřená na horská elektro kola na kterých si užijeme úžasné panoramatické výhledy a alpskou krajinu. Zdoláme dlouhá stoupání, za které budeme odměněni nekončícími […]
LAST MINUTE
Lyžování v rakouských alpách ve středisku Hinterstoder

Lyžování – Rakouský Hinterstoder na víkend

Od4.800 Kč3.900 Kč
2 dny
Termíny: Více termínů leden až březen

Destinace: Rakousko
Náročnost: 1/5

Víkendové lyžování v Alpách s polopenzí v Rakouském středisku Hinterstoder, který je jen 5-6h jízdy z Ostravy. Středisko nabízí 40km perfektně upravených sjezdovek všech obtížností.
(3 Hodnocení)
Nízké Taury

Nízké Taury – jezera, travnaté hřebeny a majestátní skály

Od6.700 Kč
4 dny
Termíny: 11.7.2024, 5.9.2024

Destinace: Rakousko
Náročnost: 3/5

Nízké Taury jsou mimořádně pestrým a malebným pohořím rakouských Alp. Jsou bohaté na jezera, travnaté hřebeny, majestátní skály a díky tomu představují ideální místo pro vysokohorskou turistiku
Lyžování ve středisku Hochzillertal a Hintertux, Rakouské Alpy

Předvánoční lyžování v Hochzillertal a Hintertux

Od7.700 Kč
4 dny
Termíny: 12.12.2024

Destinace: Rakousko
Náročnost: 1/5

Čtyři dny skvělého lyžování v tyrolských Alpách ve středisku Hochzillertal a Hintertux, které je vzdálené asi 7h jízdy z Ostravy. Středisko nabízí přes 90 km sjezdovek. Vybrat si můžete se spousty modrých, červených i černých sjezdovek, které začínají ve výšce 2400 m n. m. Nachází se zde i oblíbené neupravené lyžařské trasy, které jsou oblíbené […]
(1 Hodnocení)

RUMUNSKO

Rumunsko: Klenot východní Evropy! Objevte tuto perlu mezi horami, zelenými loukami a pohádkovými hradby. Země nabízí neopakovatelnou paletu zážitků. Prozkoumejte divokou krásu Karpat, vydejte se na trek do srdce Transylvánie. Historie vás uchvátí u pevností a klášterů. Ochutnejte místní kulinářské lahůdky a nasyťte se kulturou a pohostinností místních. Pojeďte s námi a zamilujte se do Rumunska!

Filtr

uvodka

Retezat, horská turistika v rumunských Karpatech

Od11.900 Kč
6 dní
Termíny: 2.7.2024, 27.8.2024

Destinace: Rumunsko
Náročnost: 2/5

Národní park a pohoří Retezat je třetí nejvyšší masiv v Rumunsku a právem se o nich říká, že jsou nejhezčím pohořím v Karpatech. Nejvyšší hora Pelegea dosahuje úctyhodné výšky 2509 m.n.m, na kterou se mimo jiné v doprovodu místní avšak česky mluvící horské průvodkyně vypravíme.

SLOVENSKO

Slovensko nabízí rozmanité a nádherné přírodní scenérie, které vás okouzlí svou divokostí a půvabem. Ponořte se do srdce slovenských hor a vydejte se na trekkingové trasy, které vás provedou malebnými údolími, horskými jezery a úchvatnými výhledy. Tatranský národní park je domovem impozantních štítů, vodopádů a unikátní flóry a fauny, které si zamilujete.

Filtr

LAST MINUTE
Malá Fatra

Malá Fatra, víkend pro skialpinisty

Od4.500 Kč3.900 Kč
2 dny
Termíny: 3.2.2024, 16.3.2024

Destinace: Slovensko
Náročnost: 3/5

Co může být lepšího, než vyrazit o zimním víkendu potěšit tělo i duši krásnou skitúrou na Malé Fatře? V doprovodu horského průvodce si užijeme výhledy z hlavního hřebene, projdeme se zasněženým lesem, vystoupáme na nejvyšší horu Velký Kriváň (1709 m.n.m) a samozřejmě i nějaké nenáročné sjezdy.

SLOVINSKO

Objevte krásy Slovinska s našimi zájezdy! Zelené údolí, malebná jezera, horské vrcholy a historická města čekají na vás. Připojte se k nám na nezapomenutelné cestě do srdce Alp.

Filtr

PRODLOUŽENÝ VÍKEND
Východ Slunce za Mangartem, Slovinsko

Ferratový víkend v Julských Alpách

Od5.900 Kč
3 dny
Termíny: 5.7.2024, 13.9.2024

Destinace: Slovinsko
Náročnost: 3/5

Objevte kouzlo Slovinska s naším ferratovým zájezdem do Julských Alp, kde společně vystoupáme na dva jejich velikány. Italskou cestou vylezeme na skalní pyramidu hory Mangart (2679 m.n.m), která je se svou tříkilometrovou severní stěnou čtvrtou nejvyšší horou Slovinska. Uvidíme legendami opředenou tvář pohanské panny Ajdovska Deklica, ukrytou na stěně hory Prisank (2547 m.n.m), kam se […]
PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
Slovinsko na MTB

Přejezd Slovinska na MTB

Od15.800 Kč
8 dní
Termíny: 24.8.2024

Destinace: Slovinsko
Náročnost: 3-4/5

Akce vytvořená pro všechny bikery a nadšence horské cyklistiky. Z Kranjske Gory na severu Slovinska projedeme Julskými Alpami a Triglavským národním parkem, kolem nejvyšší hory v zemi, Triglavu (2864 metrů). Akci zakončíme u Jadranského moře v městě Piran. Během přejezdu Slovinska si užijeme nekončící sjezdy po lesních stezkách, loukách, polních cestách a trailech všech obtížností, […]
PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
Jezero Jasna, Kranjska gora, Krásy Slovinska

Přírodní krásy Slovinska, kultura a koupání v moři

Od12.900 Kč
6 dní
Termíny: 15.7.2024, 16.9.2024

Destinace: Slovinsko
Náročnost: 1/5

Vydej se s námi přesvědčit, že Slovinsko není jen tranzitní země do Chorvatska, ale země bohatá na přírodní krásy, bohatou kulturu a historii. Navštívíme majestátní Julské Alpy v Triglavském národním parku, smaragdové řeky, přímořská a historická města či jednu z nejhezčích jeskyní v Evropě Postojnskou jamu
PRODLOUŽENÝ VÍKEND
Triglav

Triglav, výstup na nejvyšší horu Slovinska

Od6.500 Kč
3 dny
Termíny: 5.7.2024, 13.9.2024

Destinace: Slovinsko
Náročnost: 3/5

Triglav není jen hora, Triglav je národní symbol a pýcha celého Slovinska. Se svou výškou 2864 m.m.m je nejen nejvyšší slovinskou horou, ale i celých Julských Alp. My se na vrchol Triglavu vydáme Tominškovou cestou z údolí Vrata, odkud budeme během výstupu obdivovat jeho severní stěnu, která patří k největším stěnám v Evropě.

TANZANIE A ZANZIBAR

Pevninská Tanzanie a oblíbený ostrov Zanzibar s nádhernými plážemi a průzračnou vodou. Země nabízející divokou přírodu, nádherné scenérie, kulturu etnických menšin, krásné pláže a výborné jídlo.

Filtr

Masaj vyhlížející na Indický oceán, Tanzanie

Tanzanie a Zanzibar – safari, masajská kultura a relax

Od46.900 Kč
13 dní
Termíny: 5.6.2024, 4.9.2024

Destinace: Tanzanie a Zanzibar
Náročnost: 2/5

Zájezd, pečlivě navržený pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a dobrodružství, nás zavede na neuvěřitelnou cestu za poznáním a přírodou. Čeká nás nejen pevninská Tanzanie, ale také oblíbený ostrov Zanzibar, kde si užijeme odpočinek na nádherných plážích  s průzračnou vodou.

TURECKO

Turecko je zemí, která nabízí nekonečné možnosti pro dovolenou, a my vám pomůžeme tuto krásnou destinaci objevit prostřednictvím našich zájezdů do Turecka.

Filtr

POSLEDNÍ MÍSTA
Výstup na Mt. Artos (3 537 m), Turecko

Turecko, skialpový výstup na sopky Ararat a Süphan

Od35.700 Kč
8 dní
Termíny: 4.4.2024

Destinace: Turecko
Náročnost: 4/5

Vydej se na nezapomenutelné skialpinistické dobrodružství do Turecka na panenské svahy místních stratovulkánů. Vystoupáme na lyžích na mýtický a nejvyšší turecký vrchol Ararat (5137 m.n.m), třetí nejvyšší horu Süphan (4058 m.n.m), Mt. Artos (3 537 m.n.m), a užijeme si z nich dlouhé a prašanové sjezdy

VIETNAM

Zažijte exotickou krásu Vietnamu na našich poznávacích zájezdech. Objevte fascinující města, jako je Hanoj a Ho Či Minovo Město, prozkoumejte záliv Ha Long a historické město Hoi An. Plavte se po řece Mekong, ochutnejte místní kuchyni a poznávejte vietnamskou kulturu. Připojte se k nám a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky v tomto kouzelném asijském ráji.

Filtr

Plovoucí trhy, delta Mekongu, jižní Vietnam

Jižní Vietnam – Úžasná delta Mekongu, kávové plantáže, pláže a jídlo

Od26.600 Kč
14 dní
Termíny: 22.2.2024, 25.11.2024

Destinace: Vietnam
Náročnost: 1/5

Nejkrásnější místa jižního Vietnamu. Během 12 dní ve Vietnamu navštívíš nejen všechny turistická lákadla, ale také méně známá a opomíjená místa. Ochutnáš místní speciality, které v Česku nekoupíš. Denně nachodíš 5-10km, vyjímečně více. Poznání jižního Vietnamu zahájíme v Ho Či Minhově městě, navštívíme komplex podzemních tunelů Cu Chi, největší plovoucí trhy v deltě řeky Mekong. […]
(6 Hodnocení)
Kaskádovitá rýžová políčka, Ha Giang, Severní Vietnam

Krásy severního Vietnamu

Od29.900 Kč
16 dní
Termíny: 30.7.2024, 27.9.2024

Destinace: Vietnam
Náročnost: 1/5

Během 14 dní ve Vietnamu navštívíme nejkrásnější místa severního Vietnamu. Nebude chybět zátoka Ha Long, která se řadí mezi sedm přírodních divů světa, úžasná krajina v Ninh Binh, horské vesničky, terasovité rýžové políčka a etnické obyvatelstvo v provincii Ha Giang či národní park Ba Be. Během zájezdu bude prostor na relax a koupání v moři a pobyt […]
(2 Hodnocení)
PRO DOBRODRUHY
Vyhlídky na údolí v Bac Son, Severní Vietnam

Severní Vietnam na skútru

Od27.800 Kč
15 dní
Termíny: 30.10.2024, 14.3.2025

Destinace: Vietnam
Náročnost: 2/5

Dobrodružný program během kterého za 15 dní projedeme na skútrech nejúžasnější místa v severním Vietnamu. Navštívíme nejen zátoku Ha Long, Národní park Ba Be, Ban Gioc - nejkrásnější vodopády Vietnamu, projedeme okruh v pohoří Ha Giang, lanovkou vyjedeme na nejvyšší horu Phan Xi Pang, projedeme nespočtem kaskádovitých rýžových políček a spoustu dalšího...
(6 Hodnocení)