+420 734 568 038 info@cktrek.cz
+420 734 568 038 info@cktrek.cz

Jižní Vietnam – Úžasná delta Mekongu, kávové plantáže, pláže a jídlo

(6 Hodnocení)
Cena
Od26.600 Kč
Rezervace
Poptávka
Celé jméno*
Emailová adresa*
Telefonní číslo*
Vaše poptávka*
* Souhlasím s Všeobecnými obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.
Prosím odsouhlaste všechny obchodní podmínky před pokračováním k dalšímu kroku.
25/11/2024
Dostupných: 10 míst
* Prosím vyberte všechny požadované pole abyste mohli pokračovat k dalšímu kroku.

Objednat

Uložit do Wish Listu

Adding item to wishlist requires an account

4204

Potřebujete poradit?


734 568 038

info@cktrek.cz

Odběr novinek


Chcete být informováni o nových zájezdech, vypsaných termínech, slevách, posledních volných místech a o dalších užitečných informacích? Přihlaště se k odběru novinek.

 • 14 dní
 • OBTÍŽNOST 1/5
 • SE SNÍDANÍ
 • HOTELY, PENZIONY
 • 22.2.-6.3.2024PVN31 - VYPRODÁNO
 • 25.11.-8.12.2024PVN32

O ZÁJEZDU

Poznávací zájezd pro menší skupinky po jižním Vietnamu kombinovaný s lehkou turistikou a výšlapy na kopce a vyhlídky. Uvidíš spoustu krásných chrámů, vodopádů, kávových plantáží a dalších míst. Během zájezdu si budeme užívat vyhlášenou vietnamskou kuchyni a každý den zkoušet nové dobroty.

Vybrali jsme nejkrásnější místa jižního Vietnamu. Během 12 dní ve Vietnamu navštívíš nejen všechny turistická lákadla, ale také méně známá a opomíjená místa. Ochutnáš místní speciality, které v Česku nekoupíš. Denně nachodíš 5-10km, vyjímečně více. Velkých výšlapů se bát nemusíš a můžeš místo toho například odpočívat u moře. Náročnost tras se dá upravit na místě.

Poznání jižního Vietnamu zahájíme v Ho Či Minhově městě, navštívíme komplex podzemních tunelů Cu Chi, největší plovoucí trhy v deltě řeky Mekong. Užijeme si moře v Mui Ne, vystoupíme na horu Ta Cu s největší sochou ležícího Buddhy, uvidíme několik vodopádů v okolí horského města Da Lat, vyšlápneme na horu Lang Biang (2169 m n.m.), užijeme si šnorchlování nedaleko přímořského letoviska Nha Trang a spoustu dalšího.

Ubytování máme zajištěno ve 2-4* hotelech ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny ubytování splňují vietnamské standardy, jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou se záchodem a připojením k wifi. Některé hotely mají k dispozici hotelový bazén. Snídat budeme přímo na hotelu, snídaně je zahrnuta v ceně zájezdu. Obědvat a večeřet budeme v restauracích a pouličních stáncích.

Veškerá doprava po Vietnamu je zahrnuta v ceně zájezdu. Budeme využívat soukromé vozidlo/minibus. Pro dopravu po městě můžeme využít taxi či autobusovou dopravu.

Cena zahrnuje

 • Dopravu po Vietnamu
 • Letištní tranzit
 • Elektronické vízum do Vietnamu
 • Ubytování na 11 nocí
 • 11x snídani
 • Veškeré vstupy na památky a atrakce uvedené v programu
 • Služby českého průvodce
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Icon-close
  Obědy a večeře
 • Icon-close
  Cestovní pojištění
 • Icon-close
  Osobní útratu
 • Icon-close
  Letenku (cca 17-20tis. Kč)

Slevy a příplatky

 • Vlastní doprava na letiště do Vídně: -500Kč/osobu

FOTOGALERIE

PROGRAM

1. - 2. den:Odjezd z nástupních míst, odlet z Prahy nebo Vídně, přílet do Saigonu

Odlet z Prahy nebo Vídně a přílet do Ho Či Minhova Města. Program se odvíjí od času příletu do Vietnamu. Po přistání přejedeme autobusem do centra města, kde se ubytujeme. Následně navštívíme válečné muzeum, palác nezávislosti, podíváme se na večerní Saigon z 52. patra mrakodrapu Bitexco, projdeme si tržnici Ben Thanh, uvidíme budovu staré pošty, katedrálu Notre Dame, projdeme pěší zónou Nguyen Hue a Bui Vien. Druhá jmenovaná je plná barů a nočních klubů. Pokud bychom nestihli navštívit všechna uvedená místa, program realizujeme poslední, odletový den.

3. den:Tunely Cu Chi

Po snídani v 8:00h se vydáme na 50km vzdálený komplex podzemních tunelů a chodeb Cu Chi, které během války sehrály důležitou roli a sloužily jako dopravní a logistický uzel. Byly zde nemocnice, kuchyně, ložnice či sklady zbraní. Navštívíme pagodu Ben Duoc. Odpoledne přejedeme autem (asi 4h jízdy) do delty řeky Mekong do města Can Tho. Cestou zastavíme ve městě My Tho, kde navštívíme hadí farmu Dong Tam a chrám Vinh Trang. Příjezd na hotel okolo 19-20h. Večer navštívíme místní noční trhy s jídlem, kde se navečeříme.

4. den:Plovoucí trhy v deltě Mekongu

Čeká nás půldenní výlet po řeceMekong, kdy na lodičce navštívíme různá zákoutí delty řeky. Vyjíždí se brzy ráno (5:00h), tak abychom stihli plovoucí trhy hned po východu slunce, kdy jsou nejrušnější a zároveň krásně osvětleny ranním sluncem. Snídani dostaneme s sebou na loď. Na trzích si můžeme koupit například čerstvé ovoce, kávu, pivo nebo polévku či bagetu Banh Mi. Další zastávka bude v továrně na nudle, kde uvidíme jak se vyrábějí tradiční vietnamské rýžové nudle. Projdeme se zahradou s tropickým ovocem a ukážeme si, jak rostou různé exotické druhy. Během plavby proplujeme spoustu malých kanálů a zákoutí řeky. Po obědě přejedeme autem/minibusem do přímořského střediska Mui Ne (asi 8 h jízdy). Ubytování na hotelu v nočních hodinách. Hotel se nachází nedaleko pláže.

5. den:Mui Ne a okolí

Abychom si odpočinuli po dlouhém přejezdu, dopoledne si dáme volno, které můžeme trávit na nedaleké pláži. Zde je možnost si vyzkoušet vodní sporty jako kitování nebo surfování. Po obědě ve 14:00h nás vyzvedne Jeep, který nám ukáže okolí Mui Ne. Zaveze nás na populární písečné duny, říčku zvanou Fairy Stream (pohádková říčka) a rybářskou vesnici. Na červených dunách si můžeme vychutnat západ slunce.

6. den:Mui Ne a okolí

Po snídani se vydáme na 40km vzdálenou horu Ta Cu, kde leží nejdelší socha ležícího Buddhy umístěná na kopci v JV Asii. Délka sochy je 49 metrů a veškerý materiál na výstavbu byl zde donesen lidskou silou. Během výstupu na vrchol ujdeme 4 km a převýšení cca 500m. Pokud by někdo nechtěl na výšlap, může zůstat na pláži. Odpoledne volný program. Večer můžeme navštívit některou z mnoha restaurací s plody moře.

7. den:Vodopády, kávové plantáže, horské město Da Lat

Ráno po snídani vyjedeme směr horské městečko Da Lat, které leží v 1500m n. m. V průběhu celého dne ujedeme asi 180km, během kterých budeme mít spoustu zastávek. Uvidíme vodopády Pongour, Sloní vodopád, vnitřkem sochy Buddhy vylezeme až do hlavy sochy, která je 54m vysoká a ze které je krásný výhled na okolí a na Sloní vodopád. Zastavíme na cvrččí farmě, kde si prohlédneme cvrčky v různých životních stádiích a na závěr je máme možnost také ochutnat. Cestou uvidíme nekonečné kávové plantáže a ochutnáme místní kávu. Budeme mít možnost se podívat na cibetky, které produkují nejdražší kávu na světě. Ubytování na hotelu kolem 17-18h. Večer se podíváme na vyhlášenénoční trhy, kde budeme moci ochutnat zdejší speciality.

8. den:Výstup na Lang Biang

Po snídani přejedeme pod nedaleký kopec Lang Biang (2169 m n.m.) a vydáme se na jeho vrchol. Cestou projdeme kávovými plantážemi, borovicovým lesem i džunglí. Při výstupu nahoru ujdeme cca 5 km a vyšlápneme asi 700 výškových metrů. Odpoledne navštívíme květinové zahrady u jezera Xuang Huong. Pokud by někdo nechtěl na výšlap, může absolvovat alternativní program, který bude průvodcem upřesněn.

9. den:Návštěva vodopádů, chrámu a přejezd do Nha Trang

Dneska uvidíme další nádherná místa v okolí města Da Lat. Navštívíme buddhistický chrámLinh Phuoc, pagodu Truc Lam a vodopád Datanla, ke kterému je možné sjet na bobové dráze (jízda na bobové dráze není zahrnuta v ceně). Odpoledne nás čeká cca 3h přejezd do přímořského letoviska Nha Trang.

10. den:Šnorchlování

Po snídani nás v 9h vyzvedne autobus a zaveze nás do přístavu. Čeká nás šnorchlování u ostrovů Hon Mun a Hon Mot. Oběd dostaneme na lodi. Budou se podávat mořské plody, zelenina a ovoce. Veškeré vybavení ke šnorchlování nám zapůjčí. Návrat kolem 15:00h. Zbytek dne můžete trávit na pláži, která je asi 10min chůze od hotelu.

11. den:Vodopád Ba Ho a výstup na vyhlídku

Ráno si uděláme výšlap na jeden z kopců v městě Nha Trang. Cesta nahoru má jen cca 1,5km a 300 výškových metrů. Je zde nádherný výhled na město, zátoku a okolní hory. Posléze přejedeme asi 30km k vodopádům Ba Ho, ve kterých je možnost se vykoupat. Návrat na hotel v odpoledních hodinách. Cestou zpět navštívíme čamské věže. V případě zájmu je možno celý den zůstat na pláži a užít si individuální program.

12. den:Přejezd do Ho Či Minhova města

Po snídani nás čeká celodenní přejezd do Ho Či Minhova města. Cca 9h jízdy. Pojedeme soukromým minibusem nebo lehátkovým turistickým autobusem – podle počtu účastníků. Příjezd na hotel ve večerních hodinách. Večer procházka po městě.

13. - 14. den:Návrat do ČR

Před odletem máme možnost navštívit místa, která jsme nestihli první den programu. Případně budeme mít příležitost nakoupit suvenýry. Přejezd na letiště autobusem. Odlet nejčastěji v odpoledních hodinách. Čas odletu bude upřesněn v závěrečných informacích. Přílet do Prahy nebo Vídně. Návrat do nástupních míst.

DALŠÍ INFORMACE

Doprava na zájedu

Jedná se o letecký zájezd z Vídně. Svoz na letiště je zajištěn mikrobusy pro 9 osob.

Doprava po Vietnamu je zajištěna soukromým autem/minibusem, kterým se budeme přemísťovat mezi jednotlivými destinacemi a budeme s ním realizovat celý program. Pro dopravu po městě občas využijeme taxi nebo MHD.

 

Ubytování na zájezdu

Ubytováni budeme v hotelích a penzionech ve dvou až čtyř lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a záchodem. Hotely mají k dispozici přístup k wifi s internetem. Pokoje jsou čisté a splňují vietnamské standardy.

Stravování na zájezdu

V ceně zájezdu jsou zahrnuty snídaně. Snídat budeme na hotelu kde budeme ubytováni, případně na ulici v některé z restaurací. Obědvat a večeřet budeme v dostupných restauracích či pouličních stáncích. Ve Vietnamu je jídlo velmi levné a na ulici se dá naobědvat za 50-80 Kč. Mezi vyhlášená vietnamská jídla patří hovězí polévka Pho Bo, jarní závitky Nem Rán, rýže či rýžové nudle se spoustou zeleniny a masem.

Letenky

Cena letenky není zahrnuta v ceně zájezdu.

Letenky nakupujeme hromadně pro všechny klienty najednou až v době, kdy je přihlášený minimální počet osob pro realizaci zájezdu a všichni přihlášení zaplatili požadovanou zálohu na zájezd.

Cena letenky se pohybuje v uvedeném rozmezí. Pokud by cena za letenku měla být vyšší, budeme před nákupem letenky všechny klienty informovat. Jinak letenku automaticky koupíme a cenu letenky Vám přefakturujeme ve shodné výši, jakou nám účtuje letecká společnost.

Faktura za letenku je splatná do 3 pracovních dní. Po uhrazení faktury za letenku, Vám letenky pošleme na uvedený email.

V případě neuhrazení faktury za letenku bude klient vyřazen ze zájezdu a bude mu vrácena záloha ponížena o cenu letenky + případné storno poplatky.

Nástupní místa

Nástupní místa máme v těchto městech severní a jižní Moravy:

 • Brno
 • Frýdek – Místek
 • Hranice
 • Nový Jičín
 • Olomouc
 • Opava
 • Ostrava
 • Prostějov
 • Vyškov

Vízum

Pro vstup do Vietnamu je potřeba mít platný cestovní pas s dobou platnosti minimálně 6 měsíců. Dále je potřeba vízum pro vstup do země. Elektronické vízum pro pobyt do 30 dní zajistíme a je již zahrnuto v ceně zájezdu. Pro vyřízení víza budeme potřebovat barevnou kopii cestovního dokladu.

Očkování

Pro cestu do Vietnamu není vyžadováno žádné povinné očkování. Doporučuje se mít klasické cestovatelské očkování proti žloutence typu A a B a břišnímu tyfu. 

Obtížnost zájezdu

1. Lehká turistika:
Tato úroveň je vhodná pro začátečníky a rekreační turisty. Túry jsou kratší a s minimálním převýšením. Terén je převážně rovinatý nebo mírně zvlněný, což umožňuje pohodlnou a relaxační procházku přírodou. Po dohodě možno absolvovat i náročnější výstupy na vyhlídky.

PODOBNÉ ZÁJEZDY

 • SLEVNĚNO
  Oáza Wadi Bani Khalid, Omán

  Omán – ráj na zemi pro outdoorové a kempingové nadšence

  Od27.990 Kč21.900 Kč
  9 dní
  Termíny: 7.2.2024, 8.11.2024

  Destinace: Omán
  Náročnost: 3/5

  Toužíte se svobodně pohybovat po krásných plážích a zažít kempování jako národní sport? Přesvědčte se s námi, že stále existují krásná místa bez turistů, kde Vás dobří lidé pohostí arabskou kávou a datlemi, ukážou krásy kaňonů a jezer schovaných v nich. Pojďme společně prozkoumat výjimečnou část arabského poloostrova a ukázat si na vlastní oči, že v Ománu najdeme […]
 • POPULÁRNÍ

  Madeira – zelená perla v Atlantiku

  Od15.900 Kč
  8 dní
  Termíny: 15.4.2024, 29.4.2024, 13.5.2024, 4.11.2024, 27.12.2024

  Destinace: Portugalsko
  Náročnost: 2/5

  Vydej se s námi objevit nejkrásnější části věčně zeleného ostrova. Projdeme úchvatné levády, starobylé vavřínové lesy a vystoupíme na vrchol Pico Ruivo na východ Slunce a za panoramatickými výhledy. Navštívíme nejvyšší útes na ostrově a objevíme nespočet vodopádů skrytých v horách.
  (4 Hodnocení)
 • PRO DOBRODRUHY
  Vyhlídky na údolí v Bac Son, Severní Vietnam

  Severní Vietnam na skútru

  Od27.800 Kč
  15 dní
  Termíny: 30.10.2024, 14.3.2025

  Destinace: Vietnam
  Náročnost: 2/5

  Dobrodružný program během kterého za 15 dní projedeme na skútrech nejúžasnější místa v severním Vietnamu. Navštívíme nejen zátoku Ha Long, Národní park Ba Be, Ban Gioc - nejkrásnější vodopády Vietnamu, projedeme okruh v pohoří Ha Giang, lanovkou vyjedeme na nejvyšší horu Phan Xi Pang, projedeme nespočtem kaskádovitých rýžových políček a spoustu dalšího...
  (6 Hodnocení)
 • Kaskádovitá rýžová políčka, Ha Giang, Severní Vietnam

  Krásy severního Vietnamu

  Od29.900 Kč
  16 dní
  Termíny: 30.7.2024, 27.9.2024

  Destinace: Vietnam
  Náročnost: 1/5

  Během 14 dní ve Vietnamu navštívíme nejkrásnější místa severního Vietnamu. Nebude chybět zátoka Ha Long, která se řadí mezi sedm přírodních divů světa, úžasná krajina v Ninh Binh, horské vesničky, terasovité rýžové políčka a etnické obyvatelstvo v provincii Ha Giang či národní park Ba Be. Během zájezdu bude prostor na relax a koupání v moři a pobyt […]
  (2 Hodnocení)
 • PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
  Dunajec, Pieninský národní park, Slovensko, Polsko

  Polské Beskydy – Turistika, Babia hora a plavba po Dunajci

  Od7.700 Kč
  4 dny
  Termíny: 25.7.2024

  Destinace: Polsko
  Náročnost: 2/5

  Outdoorový prodloužený víkend v polských Beskydech, během kterého vyšlápneme na nejvyšší horu polských Beskyd, Babí horu (v polštině Babia gora - 1725m n. m.). Sjedeme nejkrásnější řeku Slovenska, Dunajec, na plastových nebo nafukovacích lodích v jejím nepěknějším úseku vedoucí přes Pieninský národní park.
 • PRÁZDNINOVÝ TERMÍN
  Jezero Jasna, Kranjska gora, Krásy Slovinska

  Přírodní krásy Slovinska, kultura a koupání v moři

  Od12.900 Kč
  6 dní
  Termíny: 15.7.2024, 16.9.2024

  Destinace: Slovinsko
  Náročnost: 1/5

  Vydej se s námi přesvědčit, že Slovinsko není jen tranzitní země do Chorvatska, ale země bohatá na přírodní krásy, bohatou kulturu a historii. Navštívíme majestátní Julské Alpy v Triglavském národním parku, smaragdové řeky, přímořská a historická města či jednu z nejhezčích jeskyní v Evropě Postojnskou jamu
6 Hodnocení
Seřadit podle:HodnoceníDatum

Petr Neuwirth

Cestuji ve skupině

CK TREK můžu doporučit všem dalším zájemcům o turistiku a poznávací zájezdy.Vše bylo perfektně zajištěno. Ještě jednou děkuji kvalitním průvodců že se nám po celo dobu zájezdu osobně věnovali.

25/03/2024

Lenka Vavrušová a František Palíšek

Cestuji v páru

Vietnam, který jsme zažili s CK TREK jsme si užili především díky našemu průvodci Radimu Jalůvkovi. Bylo skvělé mít ho po boku po celý zájezd, kterým nás provázel. Jeho dobrá nálada byla nakažlivá 🙂 a nejen díky jeho přátelské povaze jsme ho brali jako jednoho z nás. Šlo na něm vidět, že je Vietnam jeho srdcová záležitost a díky tomu nám ho mohl ukázat s nadšením, což jsme velmi ocenili, stejně jako skvěle sestavený program, díky kterému jsme Vietnam mohli poznat autenticky 🙂 Lenka Vavrušová a František Palíšek, 22.2. – 6.3.2024

25/03/2024

Ivana Divilová

Solo cestující

Vše bylo dokonale zorganizované,průvodce Jalůvka nejlepší! Ivana

25/03/2024

Ilona Frumertová

Solo cestující

S CK Trek jsem byla spokojená s průvodce Radimem Jalůvkou ,kolektivem na zájezdu taktéž.Mohu jen doporučit.

25/03/2024

Eliška a Jirka Mohelníkovi

Cestuji ve skupině

30 denní zájezd po Vietnamu s Radimem Jalůvkou neměl chybu. Ani na chvíli jsme se nenudili, přitom byl čas i na odpočinek. Program byl vyvážený, zajímavý. Ubytování bylo skvělé, předčilo naše očekávání. Radim byl výborný průvodce, skvělý řidič a trpělivý společník. Děkujeme za všechno a cestovku poznejvietnam.cz vřele doporučujeme všem, kdo chtějí poznat Vietnam.

11/04/2023
1